Home  -  KaM  -  KaM 2  -  Tipy a Triky  -  Extra  -  Downloads  -  Mapa webu  -  Kontakt

Copyright © 2005 Knights and Merchants .:Site created by Ixce-t-X:.

 
Obranná zeď. Škoda, že jsme se ji nedočkali, třeba se to v budoucnu změní, nicméně systém hradeb by byl určitě dobrým taktickým prvkem v obraně.

 

 

 

 

Knights and Merchants a pokračování?

 O tom, zda vyjde další díl KaM bychom mohli spekulovat dlouhé hodiny a kdo ví zda by se na něco kloudného přišlo. To zda další díl vyjde necháme teď spát a budeme se zabývat fakty. To, že ve hře nebyly použity všechny vyvinuté věci potvrzuje i rozhovor s Petrem Ohlmannem, hlavním programátorem KaM. Přiznal se, že vyvinuli obytný dům, který nakonec nepoužili. My jsme ale zjistili (díky Adamovi), že ve hře je ukryto takových to věcí mnohem více. Ty lze celkem bezproblému ze hry vytáhnout pomocí Graphics Readeru, ten si můžete také stáhnout a třeba taky na něco narazíte.

Ikony z menu výstavby, to první by mohl být něco jako kostel či oltář známý již ze setlerů a to druhé, co třeba nějaký ovocný sad.
Značky ze zahrádek výstavby, které mají jistě něco společného s těmi předchozími obrázky, co z toho plyne? Že tyto budovy fungují stylem postav dům a něco pro něj, podobně jako např. farma a pole.

Tohle má jistě něco společného s jídlem, sice nevím co mě k tomu vede, ale že by tohle mohl být ten obytný dům?

Ikonka ze školy, že by nová postava?
Ohrada, těžko říct zda je to jen slabší varianta hradeb, či ohraničování např. vinných sadů.

 

 

 

 

 

.:Others:.