Home  -  KaM  -  KaM 2  -  Tipy a Triky  -  Extra  -  Downloads  -  Mapa webu  -  Kontakt

Copyright © 2005 Knights and Merchants .:Site created by Ixce-t-X:.

 

 

 

 

 

18. 12. 2005

Vánoční aktualizace


Po menší odstávce jsme zase zpátky a přínášíme Vánoční balík novinek ;-)

  KaM: TPR v Čechách mělo vyjít!!!

 Alespoň tak nám přijde odpověď z Cenegy, kde v tomto smyslu odpověděli. Pravděpodobně se jednalo o neuskutečněný projekt,
který z neznámých důvodů ztroskotal. Že by se Cenega bála propadáku? To rozhodně ne, vždyť po prvním díle se doslova zaprášilo a i dnes po několika letech od jeho vyprodání se hráči dožadují své vytoužené placky z obalem Knights and Merchants. Obyčejnému smrtelníkovi přímo neodpoví asi nikdo, snad jen žvásty a dohady o marketingových cílech a problémy s
distributory, které byly na vině, ale samozřejmě ne naší, se předhazují už od nepaměti. Snad se někdy dočkáme někoho, kdo rozumně odpoví a nebude jen s úsměvem na tváři tvrdit myslím to upřímně.
 Graphics reader a Terrain editor v češtině

 Tak tohoto titulku se už možná brzo na těchto stránkách dočkáte. Skutečně, pracujeme na tom. Po nečekané nabídce
The Knighta
jsme se rozhodli pustit se do toho. Takže
JnZ zase oprášil slovník a vrhnul se do přípravy na tyto utility. Konečně také vyjde oficiální TPR Service Release 2 CZ, tedy prostě naše stará dobrá čeština do datadisku, jen ve schválené úpravě, co dodat, máte se na co těšit.
 Hranice 5000 návštěv pokořena

 Skutečně je tomu tak. Doby kdy tento web navštěvovalo jen pár nadšenců už jsou dávno pryč. Včerejší denní statistiky se do půlnoci vyšplhali až na 65 unikátních IP adres.

   

 

 


Zatím největší denní rekord v počtu unikátních návštěv se vyšplhal zhruba na 88 UIP (ofic. číslo bylo o pár IP vyžší, neboť se statistiky měří až do půlnoci). Bylo do v době kdy se do oběhu dostala čeština a reklama na tak velkých serverech jako jsou Cestiny.cz a Abecedaher.cz udělají své. Pokud by jste ale mezi návštěvníky čekali jen čechy a slováky museli by jste
mezi ně ještě přičíst němce, poláky, rakušáky, nizozemce, rusy a dokonce i korejce, takové mezinárodní shromážděný na českém webu potěší, ovšem otázkou zůstává, zda si jen opravdu prohlížejí obrázky či něco čtou, když tu krom češtiny není v cizím jazyce ani čárka.
 KaM vs CS

To že nehraju jen KaM snad všichni pochopí, občas si střihnu nějakou tu on-line pařbu jakou je např. Counter Strike a někdy se z vtipným nickem zadaří, na závěr pár screenů stačí jen sledovat horní okraj obrazovky ;-)


 

       

 

 Veselé Vánoce všem a na další aktualizaci se těší Ixce-t-X

.:Others:.