Home  -  KaM  -  KaM 2  -  Tipy a Triky  -  Extra  -  Downloads  -  Mapa webu  -  Kontakt

Copyright © 2005 Knights and Merchants .:Site created by Ixce-t-X:.

 

 

.:Diskuse:.

 

Anketa

 

 

 

 

.:Townsmen 2 Gold:.

Aby skuteční fanatici do KaM nezůstávaly i mimo domovy bez svých oblíbených budov, objevila se, dnes už poměrně známá hra pro mobilní telefony. Towsmen je středověká strategie, která už mírně z názvu napovídá, že se zde budeme setkávat s "táhnoucí pracovní silou", neboli budeme prostě stavět. Jde tedy o strategii čistě budovatelskou bez přemíry násilí (možná trochu škoda). Nicméně hra se až neuvěřitelně podobá stylem budov a částečně i hry starým známým Settlerům a tedy i samozřejmě KaM.

 

 

 

 

 

 

         

 

Towsmeni se podobají KaM a to nejen grafikou, ale především stylem hry, pokud máme na mysli hospodářství. Jedná se tedy o strategii budovatelskou, což je možná trochu škoda, neboť expanze nezávisí na vás, nýbrž na tom co dům dá. Kdyby se jednalo o strategii tahovou, tak si zas troufám říct, že by pokulhávalo ovládání jednotek, takže si vlastně nevyberete, buďme tedy rádi za to co je a nutno podotknout, že Towsmeni stojí určitě nejen za vyzkoušení. Hra je skutečně velmi hezky graficky zpracovaná a co navíc, nezabere víc jak 300 kb. I když musím říct, že mi necelých 80 korun, přijde za mobilní hru celkem dost, ale rozhodnutí zda si ji koupíte záleží jen na vás ;-) ale už vám můžu říct že Towsmeni za to stojí.

 

 

Hodnocení: 83% to KaM

 

 

Název: Towsmen 2
Typ hry: Budovatelská strategie
Velikost: 260 Kb (záleží na verzi hry)
Cena: 79 Kč
Odkaz ke stažení: www.redboss.cz
Platforma: Mobilní telefon
Podporované jazyky: Angličtina, Němčina, Španělština
Výrobce: HandyGames
Oficiální stránky: www.townsmen2.com
Osobně testováno na: N7650, N3650, N6680

 

Pokud chcete můžete se také podívat na trailer. A ještě tu máme jednu fajn skladbičku ze hry, ach jo, já tyhle dobový hudby přímo žeru ;-)

obrázek/video - trailer

mp3 - hudba

.:Others:.