Home  -  KaM  -  KaM 2  -  Tipy a Triky  -  Extra  -  Downloads  -  Mapa webu  -  Kontakt

Copyright © 2005 Knights and Merchants .:Site created by Ixce-t-X:.

 

 

 

 

 

FanSite.cz

Přesun celého webu pod novou doménu a hosting už je otázka několika dní, nicméně řeším další problém s designem a použitelností webu. Chtěl bych použít redakční systém pro snažší editaci webu. Tím pádem bych mohl rychleji a častěji přidávat novinky. Nicméně protože mě zajímá názor každého z vás, budu rád pokud budete hlasovat v anketě, design je podobný našemu fóru. Po dobu přesunu (cca. 7-10 dní) nebudu přidávat na web žádné novinky. Z FanSite.cz se klube úplně nový portál na kterém nepracuji jen já sám, takže snad se komunita fanwebů dočká jednoho zajímavého freehostingu.

Líbí se Vám "tento" design?

 

Líbí se vám tento design?
Ano(74)   Ne(7)
Mapy

Konečně také přidávám Vynnyho mapy, hodnotit je můžete v anketě. Jsou to předělané krajinky víc v editoru bohužel nejde. Snad se dočkáme změny v připravovaných editorech. Do rukou se mi dostal editor terénu, naneštěstí nefunguje takže zase vedle...Všechny mapy si můžete stáhnout zde.Hamachi

Vím, vím že už návod slibuji neuvěřitelně dlouho a že si o něj moc píšete přesto ho sem ještě nedám. Zatím je to polotovar a já sem nebudu dávat polovičatou práci. Navíc je to problém který mi připomíná situaci kdy vám spadne rohlík s máslem na zem a špína se na něj navaluje a navaluje. Jednou to byly opětovné potíže s HDD, jednou zas jiná práce, které jsem musel dát chtě nechtě přednost atd. Já doufám, že se to s návodem nestane a vy se ho dočkáte. Návod mám napsaný a zpracovaný, jenže není ozkoušený v praxi, respektive je ale na jiné hře. První testovací hra proběhla s KaM: TPR, bohužel neúspěšně. Myslím si, že za to ale může hra. Proto plánuji druhý test s KaM: TSK hned jak jej najdu, prostě jsem to někam zašantročil ;-)

.:Others:.