Home  -  KaM  -  KaM 2  -  Typy a Triky  -  Extra  -  Downloads  -  Mapa webu  -  Kontakt

Copyright © 2005 Knights and Merchants .:Site created by Ixce-t-X:.

 

News Form

News Form

 

 

 

 

.:Others:.

Tato sekce je vyhrazena pro archiv novinek a dalších věcí, které se jinam nevešly, prostě vše ostatní ;-)

 

 

18. 08. 2006 - Nové mapy do KaM: TPR

 Přidal jsem obrázky map z Knights & Merchants: The Peasants Rebellion, které pro Vás připravil Jo_Do, mohou vám posloužit jako dobrý taktický prvek do bitvy.

více zde

 

News Form

 

30. 03. 2006 - Aktualizace

Něco málo o přesunu na nový hosting FanSite.cz. Také přidávám slibované mapy od Vynnyho a nakonec info o návodu na Hamachi.

více zde

 

 

 

04. 03. 2006 - BAN

Původně měla být další aktualizace až koncem týdne o HAMACHI, nicméně ji předběhla jedna nepříjemná událost a tím byl BAN pro jednoho uživatele.

více zde

 

 

22. 02. 2006 - Aktualizace

no/News Form

Přehlížení fóra, Pár screenshotů, Nefunkční ankety, Nový hosting, Co vás čeká příště,...to jsou nadpisy článku v dnešní aktualizaci.

více zde

 

 

 03. 02. 2006 - Knights and Merchants 2

Bude další pokračování? Jestli vyjde KaM2 jsme už nakousli v mnoha článcích, ale teprve dnes se dozvíte jak to opravdu je. I když to může někde vypadat, že odpověď není zcela jasná, dozvíte se to hned na začátku.

více zde

 

 

 18. 12. 2005 - Vánoční porce aktualit

 KaM: TPR v Čechách mělo vyjít!!! Graphics reader a Terrain editor v češtině. Hranice 5000 návštěv pokořena. KaM vs CS. O tom všem se dočtete v dnešní aktualizaci.

více zde

 

 

.:Čeština do KaM: TPR konečně jako download:.


 Konečně je to tady. Dnešním dnem byla uvolněna ke stahování čeština do KaM: TPR, tuto češtinu si nyní můžete stáhnout ve dvou verzích.

více zde

 

News Form

 

.:Beta-testing češtiny do KaM: TPR:.

News Form
News Form

 Tak přeci jen. Ani to dlouho netrvalo a vývoj češtiny je u zdárného konce. Probíhá poslední dolaďování chyb a žádného závažnějšího nedostatku jsme se naštěstí nedočkali.

více zde

 

 

.:News Form:.

 Pokud chcete, můžete zaregistrovat Váš e-mail do naší databáze a budete pravidelně dostávat novinky z tohoto webu. Váš email můžete zaregistrovat i odhlásit vždy vlevo na hoře na titulní stránce.

 

 

.:Jak rozjet hru na MSW XP:.

 Máte problém se spouštěním hry na novějších systémech?

více zde

 

 

.:Pokračování:.

 Dočkáme se dalšího dílu? Odkrýváme věci co měly zůstat utajeny.

více zde

 

 

.:Archiv anket:.

 Nyní můžete hlasovat do všech anket z jednoho místa.

více zde

 

 

.:Funkční angličtina do KaM: TPR:.

 Konečně se mi dostala do rukou (díky Lukymordovi ;-) funkční angličtina mixlá s němčinou, pořád to není čeština na které se pracuje, ale je to lepší než dánština či ruština, která se jako jazyk do KaM: TPR vyskytuje nejčastěji.

více zde

 

 

.:Nová sekce:.

 Přibyla nová Others sekce, jde o Plány projektů co se aktuálně dějí, takže se nezapomeňte chodit dívat jak jsme na tom s výrobou češtiny do KaM: TPR.

více zde

 

 

.:Aktualizace:.

 Přidal jsem na titulní stránku do pravého dolního rohu malý údaj o poslední aktualizaci, stačí když na text najedete myší a hned se vám zobrazí kdy naposled na webu přibylo něco nového ;-)

 

 

.:Vyhledávání:.

 Od nynějška můžete na tomto webu full-textově vyhledávat, tz. že pokud hledáte konkrétní výraz, stačí ho zadat do pole, které se nachází na titulní stránce vlevo dole a Google se už postará o vše za vás. Tento prvek by měl zpřehlednit tuto stránku a kromě Site mapy pomoci k rychlému vyhledávání.

 

 

.:Návod na Abecedaher.cz:.

 Byl jsem rád, když zábavný server Abecedaher.cz projevil zájem o můj návod, takže jsem se dlouho neostýchal a po Cheateru to je druhý server kam jsem návod na KaM: TPR oficiálně poskytl.

 

 

.:The Peasants Rebellion češtině:.

 Konečně tu máme KaM: TPR v češtině. Nyní se zaměříme pouze na dabing a kompletní čeština určitě také není utopie.

více zde

 

 

.:První tisícovka a doména druhého řádu:.

 Tak tu máme historicky první tisícovku návštěv tohoto webu. Dále jsem zařídil novou adresu webu, která se nyní nachází na www.rytiriakupci.tk.

více zde

 

 

.:Malý kvíz ze znalostí z tohoto webu:.

 Tak co? Myslíte si, že jste si z tohoto webu něco zapamatovaly? Připravil jsem pro vás malý testík na ověření vašich znalostí, pokud v něm dopadnete tragicky neděste se, chcete to jen příště pozorně číst a mít lepšího pamatováka ;-)

více zde

 

 

.:KaM2 v Čechách nečekejte:.

 Dneska tu máme jednu špatnou zprávu z Cenegy. Po několika dotazech jsem se dozvěděl, že KaM1 je u nás vyprodáno a KaM2 se v ČR vydávat nebude, alespoň ne od Cenegy, ale že by to vydal někdo jiný je asi tak pravděpodobné, jako že zítra vyjde KaM3 :-( škoda.

Takto mi odpověděla Petra Papežová z Cenegy

 

 

.:Towsmen 2 Gold:.

 Výborná hry pro mobilní telefony ve stylu KaM. Tak na co čekáte? Podívejte se!!!

více zde

 

 

.:Zahrádka:.

 Vcelku povedené hra se zajímavým nápadem, trochu podobná KaM. Proto ji zde můžete nalézt, ovšem více bychom se měly těšit na její pokračování, které vypadá o dost lépe.

více zde

 

 

.:Reklama:.

Tak tu máme reklamu :-( důvody jejího umístění si přečtěte zde.

 

 

.:Skin do WinCheateru 2:.

 Dneska tu máme jeden narychlo udělaný skin do Cheateru ;-)

více zde

 

 

.:Mapy:.

 Přidal jsem obrázky map z Knights & Merchants: The Shattered Kingdom, mohou vám posloužit jako dobrý taktický prvek do bitvy.

více zde

 

 

.:Rozhovor s Petrem Ohlmannem:.

 Krátký rozhovor s hlavním programátorem KaM.

přečíst

 

 

.:Odstranění utility KaM bez CD:.

 Je mi líto, ale po malé slovní přestřelce s webmasterem oficiálního německého webu, jsem byl nucen odstranit jedinou ilegální věc na tomto webu, sice mi nedošlo jak na to přišel ale nevadí, sám jsem tuto utilitku nepovažoval jako zlo, pokud tedy budete chtít hrát KaM bez CD, obraťte se na další české FanSity.

Díky

 

 

.:Nový design:.

 Tak konečně jsem dodělal tenhle web, sice to trvalo, ale co asi nejvíce zajímá lidi je design, takže něco málo o něm. Tak zaprvé, web není validní a proto jsem se musel zaměřit jen na jeden prohlížeč i když ho nesnáším, vybral jsem si IE neboť ho stále používá nejvíce lidí, osobně preferuji Firefox, podle mě to je nejlepší alternativní prohlížeč, za něj bych šoupnul Operu a až někam dolů IE. Proč ale stále většina lidí tento prohlížeč používá, je to často z toho důvodu, že alternativní prohlížeče vůbec neznají nebo je jednoduše nezajímají. Protože když jdete na internet jednou týdně je vám celkem jedno v čem ten velký svět uvidíte. Kdybych dělal web validní jakožto stejně zobrazitelný ve všech prohlížečích, trvalo by to pro mě podstatně dlouho, což se mi nechce, to raději doporučím se skřípajícími zuby návštěvníkům IE, možná to časem předělám.

Betaverze tohoto webu byla spuštěna 7.července 2005

.:Others:.