Home  -  KaM  -  KaM 2  -  Tipy a Triky  -  Extra  -  Downloads  -  Mapa webu  -  Kontakt

Copyright © 2005 Knights and Merchants .:Site created by Ixce-t-X:.

 

 

 

 

 

.:Aktualizace:.

 

Přehlížení fóra

Není to ani tak moc dlouho co mi přišla z webu zpráva ve které bylo: "Jo mohlo by tu být fórum!!!" Chvíli jsem nad tím přemýšlel a řekl jsem si, že fórum více zviditelním. K tomu dodávám, že lidé mi raději pošlou zprávu než by nejprve hledali. Přitom 90% dotazů lze bez problému najít na webu. Stačilo by tak 1 či 2 minutky hledat a bylo by to. Pokud se zeptáte na fóru, často se dočkáte odpovědi dříve než ode mne a to platí i o FAQ kde jsou nejčastější otázky. Jen kdyby člověk nebyl tak líný...

 

Pár screenshotů

Deadfish mi poslal pár zajímavých screenshotů. Pro ty z vás kdo mají doma taky pěknou sbírku a chtěli by se o ně podělit, klidně mi je posílejte. Kvalitní screenshot uděláte nejlépe přes externí programy, na internetu se jich válí spousty, takže opět stačí jen hledat.           

 

 

Nefunkční ankety

Asi jste si všimly, že už delší dobu nefungují všechny ankety. O ankety se stará externí služba, která má problémy s hostingem, lépeřečeno s databází. Tím pádem nic nefunguje. Proto že už to trvá delší dobu rozhodl jsem si napsat ankety vlastní. Začal jsem tedy pracovat s jedním scriptem co jsem kdysi našel na webu (takže už ne tak vlastní ;-) a udělal jsem alespoň jednu. Potřeboval bych alespoň výsledky anket ale bůh ví zda se k nim ještě někdy dostanu. Zatím to vidím nadějně, protože ankety občas naskočí, ale budeme si muset ještě počkat jak to nakonec dopadne.

 

Nový hosting

Sháním peníze na nový projekt. Lépe řečeno na hosting pro tento web a fórum. S novým prostorem a dostupností by se dalo dělat takových věcí...zatím to je ale ve stádiu plánování a více se o tom rozepíšu někdy příště, nicméně kdyby jste chtěli přispět určitě se mi ozvěte, zkrátka také nepřijdete a možná si rádi poslechnete co vám nabídnu. Pro web mám zatím v plánů nový design a redakční systém, zatím to je ale ještě v plenkách, takže nechte se překvapit...Co vás čeká příště

Vynny mi poslal několik předělaných map. Bohužel jsem ještě neměl čas se na ně podívat, takže se jich dočkáte až příště a to snad i s návodem na HAMACHI.

.:Others:.

22. 02. 2006