Home  -  KaM  -  KaM 2  -  Tipy a Triky  -  Extra  -  Downloads  -  Mapa webu  -  Kontakt

Copyright © 2005 Knights and Merchants .:Site created by Ixce-t-X:.

 

 

 

 

 

.:Budovy:.

Tuto budovu obývá kdo jiný než rybář, i když většinu času tráví mimo ní. Ze svého domu vezme prut a kýbl a jde posedět k vodě, kde chytá ryby. Ty jsou poté jako jídlo dodávány do hostince.

 

 

 

Radnice je v podstatě něco jako škola, s tím rozdílem, že se tu necvičí civilní jednotky, ale vojenské. Stejně jako u školy i zde jsou potřeba zlaté truhlice, ovšem mnohem více. Cvičí se zde jednotky jako domobrana, rebelové, práčata, vagabundi, válečníci. Pro jejich výrobu nepotřebujete nic, kromě spousty zlata. Cena jednotek se liší v závislosti na její síle. Nejlepší z nich je jistě válečník, oplývá největší silou, se svojí dvoubřitvou sekerou rozseká všechno co mu přijde do cesty, ovšem to se odráží na jeho ceně. Pokud tedy budete více investovat do speciálních jednotek z radnice, stavte hodně uhelných a zlatých dolů, v neposlední řadě také zlatnické dílny(mincovny). Výroba jednotek z radnice je značně jednoduší, hlavně máte- li hodně zlata a také rychlejší, jak je ale už mnohokrát zdůrazněno je potřeba mít velké množství zlata.

 

 

Další z velmi nákladných budov, tedy na dodávky surovin pro výrobu. Tesař zde vyrábí těžké obléhací stroje. Ty se sice pohybují velmi pomalu, ale razantnost jejich střel je opravdu velmi drtivá. K výrobě balisty, nebo katapultu je zapotřebí mnoho železa a dřeva. Pokud zároveň vyrábíte železné zbraně, uzavřete dodávku do těchto budov, pokud to neuděláte, výroby jednoho obléhacího stroje se snad ani nedočkáte. Tyto stroje mají velkou sílu, nezapomínejte je tedy stavět, určitě se stanou důležitým taktickým prvkem do vaší bitvy.

Rybárna

 

 

Radnice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výrobna obléhacích strojů

.:KaM: TPR:.

Budovy

Jednotky