Home  -  KaM  -  KaM 2  -  Tipy a Triky  -  Extra  -  Downloads  -  Mapa webu  -  Kontakt

Copyright © 2005 Knights and Merchants .:Site created by Ixce-t-X:.

 

Domobrana

 

 

 

 

Sekerník

 

 

 

 

 

Bojovník s mečem

 

 

 

 

Lučištník

 

 

 

 

 

Střelec z kuše

 

 

 

 

 

Kopiník

 

 

 

 

 

 

Halapartník

 

 

 

 

 

 

Zvěd

 

 

 

 

 

Rytíř

 

 

 

Domobrana je nejslabší jednotkou pěchoty. Do boje byste ji měli posílat pouze tehdy, když máte naléhavé problémy s obranou.

 útok: 35%
brnění: 0%

 

 

 

Sekerník potřebuje vhodné kožené brnění, dřevěný štít a sekeru. Je vhodný do základních útoků. Nezapomeňte tuto jednotku krýt střelci.

 útok: 35%
brnění: 50%

 

 

 

 

Ke svému útoku potřebuje bojovník s mečem železné brnění, železný štít a samozřejmě meč. Tato jednotka je velmi univerzální a proto se hodí do předních řad vašich linií.

 útok: 55%
brnění: 70%

 

 

 

Zbraně s dalekým dostřelem jsou nejdůležitějším taktickým prvkem bitvy. Lukostřelci mohou zaútočit na nepřítele z bezpečné vzdálenosti, aniž by sami utrpěli nějaké ztráty. Nenechte je ale bojovat tváří v tvář! Vždy je chraňte před ostatními vojáky.

 útok: 35%
brnění: 50%

 

 

 

Střelec z kuše je nejsilnější jednotka ve hře, ale to jenom v tom případě pokud před ní stojí pěchota nebo jezdci. Střelci musí být chráněni protože jinak jim je jejich velká útočná síla k ničemu. Budujte tedy střelce, určitě díky nim vyhrajete nejednu bitvu.

útok: 100%
brnění: 70%

 

 

Kopiníci jsou velmi důležitým taktickým prvkem proti jízdě. Díky svým dlouhým zbraním snadno vyhodí tyto jezdce ze sedel. Pokud tedy víte, že váš nepřítel buduje převážně jízdu, neváhejte a pusť tese do výroby kopiníků. K tomu budete potřebovat kožená brnění a kopí.

útok: 25%
obrana: 50%

 

 

 

Halapartník opět plní jednu velkou taktickou funkci. Nejlépe se hodí proti jízdě, tak této výhody hojně využívejte. Protože je velmi pomalý jeho hlavní funkcí je obrana. Pokud sním už ale útočíte, tak jedině proti jízdě. K jeho výrobě budete potřebovat železné brnění a halapartnu.

útok: 35%
brnění: 70%
 

 

 

Zvěd se výborně hodí pro průzkum okolí. Protože je na koni tak je velmi rychlý. Hodí se také jako rychlý ničitel nepřátelských střelců. K výrobě jednoho zvěda budete potřebovat kožené brnění, sekeru, štít a koně.

útok: 35%
obrana: 50%

 

 

 

Rytíři jsou nejsilnější jednotkou na bitevním poli. Jeho rychlost a přesnost zásahů z něj dělá zvlášť nebezpečné nepřátele pro střelce a pěchotu. Pouze kopiníci a halapartníci se mu mohou se svými dlouhými zbraněmi postavit. Proto vždy držte vaše jezdce dál od těchto dlouhých zbraní. K výrobě rytíře budete potřebovat železné brnění, železný štít a meč a samozřejmě koně.

útok: 55%
brnění: 70%

 

 

 

 

.:Popis jednotek-Vojenské:.

 

.:KaM:.

O hře

Popis budov

Popis jednotek

-civilní

-vojenské